RiSun syyskokous to 29.11., kahvit klo 18.30 ja kokous klo 19.00

Riihimäen Suunnistajat ry:n syyskokous pidetään torstaina 29.11.2018 seuran toimistolla, Lopentie 3-7, Riihimäki.
Aloitamme kahvittelemalla klo 18.30 ja vuosikokous alkaa klo 19.00. Vuosikokouksen jälkeen jaetaan seuranmestaruuskilpailujen mitalit ja seuran kiertopalkinnot löytävät uudet haltijat vuodeksi. Seuran 70v-juhlassa palkittiin ansioituneita jäseniämme Suomen Suunnistusliiton ansiomerkeillä. Muutama palkittava oli estynyt 3.11., joten heitä muistamme ansiomerkillä.

Tervetuloa!

Riihimäen Suunnistajat ry, hallitus

 

RiSu:n yhteistyökumppanit

Team Sportia Riihimäki
Riihimäen Team Sportiasta 20%
alennus Riihimäen Suunnistajille
normaalihintaisista tuotteista
(pl. elektroniikka ja polkupyörät.)
Muista mainita kassalla Smile!

Satunnaista suunnistusta