RiSu toimihenkilöt

Riihimäen Suunnistajat ry valitsee syyskokouksessaan marraskuussa itselleen hallituksen.

 

Hallitus 2020

Puheenjohtaja Jouni Tuomola, jouni.tuomola (at) kolumbus.fi 045 669 3923 Riihimäki

Varapuheenjohtaja Esa Ojapalo, esa.ojapalo (at) konecranes.com 040 572 4764 Riihimäki

Sihteeri Hanna Sorvari, hanna100 (at) live.fi 045 205 5545 Riihimäki

Jäsensihteeri Jaana Öhman, jaanaala (at) luukku.com 040 596 9050 Riihimäki

Jäsen Martti Hakola, martti.hakola (at) kolumbus.fi 044 530 2432 Hausjärvi

Jäsen Jussi Kosenius, jussi.kosenius (at) gmail.com 040 5350637 Riihimäki

Jäsen Minna Räisänen-Ojapalo, minna.raisanen-ojapalo (at) outlook.com 050 383 7256 Riihimäki

Hallituksen ulkopuolisena

Taloudenhoitaja Matti Toivonen, matti.toivonen (at) elisanet.fi 050 540 8702

Kallionkatu 7, 11100 Riihimäki

 

Tiimit ja vastuuhenkilöt 2020

Harrastesuunnistus Martti Hakola, Esa Ojapalo, Heikki Liimatainen (karttapäivitykset)

Kilpailuilmoittaja Esko Reeni, Matti Toivonen (vara)

Kartta- ja ratamestarit Esa Ojapalo, Heikki Liimatainen, heikkil55 (at) gmail.com

Nuorisotoiminta Jussi Kosenius, Jaana Öhman

Seurakilpailut Hanna Sorvari

Kilpailu Jussi Kosenius, Jari Paukkola

Kalusto Jouni Tuomola, Pekka Syväterä

Tiedotus Martti Hakola, Esa Ojapalo, Martti Hakola (printtimedia),

Hanna Sorvari (twitter, instagraam), Saara Asmundela, (Facebook), Jouni Tuomola, Jari Paukkola (Whatsapp, Facebook, ...)

VAPEPA-toiminta Jarmo Kapanen, jarmo.kapanen (at) kolumbus.fi, 040 830 9913

 

RiSu:n yhteistyökumppanit

Team Sportia Riihimäki
Riihimäen Team Sportiasta 20%
alennus Riihimäen Suunnistajille
normaalihintaisista tuotteista
(pl. elektroniikka ja polkupyörät.)
Muista mainita kassalla Smile!

Satunnaista suunnistusta