RiSu toimihenkilöt

Riihimäen Suunnistajat ry valitsee syyskokouksessaan marraskuussa itselleen hallituksen.

 

Hallitus 2019

Puheenjohtaja Jouni Tuomola, jouni.tuomola (at) kolumbus.fi 045 669 3923 Riihimäki

Varapuheenjohtaja Esa Ojapalo, esa.ojapalo (at) konecranes.com 040 572 4764 Riihimäki

Sihteeri Hanna Sorvari, hanna100 (at) live.fi 045 205 5545 Riihimäki

Jäsensihteeri Jaana Öhman, jaanaala (at) luukku.com 040 596 9050 Riihimäki

Jäsen Martti Hakola, martti.hakola (at) kolumbus.fi 044 530 2432 Hausjärvi

Jäsen Jussi Kosenius, jussi.kosenius (at) gmail.com 040 5350637 Riihimäki

Jäsen Pekka Syväterä, hpsyvatera (at) gmail.com 040 757 7834 Riihimäki

Hallituksen ulkopuolisena

Taloudenhoitaja Matti Toivonen, matti.toivonen (at) elisanet.fi 050 540 8702

Kallionkatu 7, 11100 Riihimäki

 

Tiimit ja vastuuhenkilöt 2019

Harrastesuunnistus Martti Hakola, Pekka Syväterä, Esa Ojapalo, Heikki Liimatainen (karttapäivitykset)

Kilpailuilmoittaja Esko Reeni, Matti Toivonen (vara), Anja Mäkelä (vara)

Kartta- ja ratamestarit Esa Ojapalo, Heikki Liimatainen, heikkil55 (at) gmail.com

Nuorisotoiminta Jussi Kosenius, Jaana Öhman

Seurakilpailut Hanna Sorvari

Kilpailu Jussi Kosenius, Jari Paukkola

Kalusto Jouni Tuomola, Pekka Syväterä

Tiedotus Martti Hakola, Anja Mäkelä, Esa Ojapalo, Martti Hakola (printtimedia)

Anja Mäkelä (Instagram ja Twitter), Saara Asmundela (Facebook)

VAPEPA-toiminta Jarmo Kapanen, jarmo.kapanen (at) kolumbus.fi, 040 830 9913

 

RiSu:n yhteistyökumppanit

Team Sportia Riihimäki
Riihimäen Team Sportiasta 20%
alennus Riihimäen Suunnistajille
normaalihintaisista tuotteista
(pl. elektroniikka ja polkupyörät.)
Muista mainita kassalla Smile!

Satunnaista suunnistusta