Uutiset
1 RiSu:n seura-asut täydentyivät lakeilla Tuesday, 02 June 2020
2 Omatoimirastit jatkuvat kesätaukoon saakka Monday, 01 June 2020
3 Omatoimirastien kartat vaihtuvat 19.5. alkaen Monday, 18 May 2020
4 Omatoimirastit jatkuvat uusilla kartoilla Monday, 04 May 2020
5 Kuntorastikausi 2020 alkaa omatoimirasteilla 21.4 Wednesday, 15 April 2020
6 RiSu seurapäivä 20.10.2019 Monday, 14 October 2019
7 Tarkkuussuunnistusharjoitus Riihimäellä 14.8.2019 - tulokset Wednesday, 24 July 2019
8 RiSu:n tiistairastit Lopen Malvalla 16.7. 2019 Wednesday, 10 July 2019
9 RiSu:n seuranmestaruuskilpailu, Sprinttirastit Lopella 18.6. 2019 Friday, 14 June 2019
10 RiSu:n TempO 26.5.2019 Friday, 10 May 2019
11 RiSu-viesti Tiistairasteilla 7.5. klo 18 Saturday, 27 April 2019
12 Hippo-suunnistuskurssin syksyn 2019 ryhmä aloittaa su 4.8. Monday, 01 April 2019
13 RiSu:n kevätkokous to 28.2. klo 18.30 (kahvit ja seura-asujen sovitus 18.00) Wednesday, 20 February 2019
14 Juhlavuoden kunniajäseniä ja palkittuja Monday, 03 December 2018
15 RiSun syyskokous to 29.11., kahvit klo 18.30 ja kokous klo 19.00 Wednesday, 28 November 2018
16 Risu 70v-juhla 3.11.2018 Friday, 14 September 2018
17 RiSun mestaruuskisojen sprintti Lopella tiistaina 31.7. Saturday, 28 July 2018
18 RiSu 70 vuotta Suonummen majalla Saturday, 07 July 2018
19 Kansallinen TempO-kilpailu 22.7.2018 Riihimäellä Saturday, 16 June 2018
20 Riihimäen kaupunki, Loppi ja Oitti Tuesday, 05 June 2018
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>
Page 1 of 7

RiSu:n yhteistyökumppanit

Team Sportia Riihimäki
Riihimäen Team Sportiasta 20%
alennus Riihimäen Suunnistajille
normaalihintaisista tuotteista
(pl. elektroniikka ja polkupyörät.)
Muista mainita kassalla Smile!

Satunnaista suunnistusta