Uutiset
1 Perinteiset kuntorastit käynnistyvät koronatauon jälkeen tiistaina 4.8. Sunday, 02 August 2020
2 RiSu:lle menestystä tarkkuussuunnistuksen AM-joukkuekisassa Sunday, 12 July 2020
3 Urheilupuiston kiintorastit 22.6. alkaen Riihimäellä Saturday, 20 June 2020
4 Omatoimirastien seuraava kohde Isokorkee Lopella Monday, 15 June 2020
5 RiSu:n seura-asut täydentyivät lakeilla Tuesday, 02 June 2020
6 Omatoimirastien kartat vaihtuvat 19.5. alkaen Monday, 18 May 2020
7 Omatoimirastit jatkuvat uusilla kartoilla Monday, 04 May 2020
8 Kuntorastikausi 2020 alkaa omatoimirasteilla 21.4 Wednesday, 15 April 2020
9 RiSu seurapäivä 20.10.2019 Monday, 14 October 2019
10 Tarkkuussuunnistusharjoitus Riihimäellä 14.8.2019 - tulokset Wednesday, 24 July 2019
11 RiSu:n tiistairastit Lopen Malvalla 16.7. 2019 Wednesday, 10 July 2019
12 RiSu:n seuranmestaruuskilpailu, Sprinttirastit Lopella 18.6. 2019 Friday, 14 June 2019
13 RiSu:n TempO 26.5.2019 Friday, 10 May 2019
14 RiSu-viesti Tiistairasteilla 7.5. klo 18 Saturday, 27 April 2019
15 Hippo-suunnistuskurssin syksyn 2019 ryhmä aloittaa su 4.8. Monday, 01 April 2019
16 RiSu:n kevätkokous to 28.2. klo 18.30 (kahvit ja seura-asujen sovitus 18.00) Wednesday, 20 February 2019
17 Juhlavuoden kunniajäseniä ja palkittuja Monday, 03 December 2018
18 RiSun syyskokous to 29.11., kahvit klo 18.30 ja kokous klo 19.00 Wednesday, 28 November 2018
19 Risu 70v-juhla 3.11.2018 Friday, 14 September 2018
20 RiSun mestaruuskisojen sprintti Lopella tiistaina 31.7. Saturday, 28 July 2018
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>
Page 1 of 7

RiSu:n yhteistyökumppanit

Team Sportia Riihimäki
Riihimäen Team Sportiasta 20%
alennus Riihimäen Suunnistajille
normaalihintaisista tuotteista
(pl. elektroniikka ja polkupyörät.)
Muista mainita kassalla Smile!

Satunnaista suunnistusta