Uutiset
81 Uudenmaan Rastipäivät 2010 Monday, 28 June 2010
82 Kaikki joukkueet pääsivät maaliin Kytäjä-Jukolassa Sunday, 20 June 2010
83 RiSu:lta neljä joukkuetta Jukolan ja Venlojen Viestiin Thursday, 17 June 2010
84 Evalle kultaa ja Railille hopeaa am-keskimatkalta Wednesday, 02 June 2010
85 Jarmo Kapaselle kaksi voittoa tarkkuussuunnistuksen Super Weekendissä Monday, 31 May 2010
86 Evalle hopeaa Someron erikoispitkiltä Sunday, 23 May 2010
87 Juulialle SM-pronssia sprintistä Saturday, 22 May 2010
88 Am-sprintistä kaksi pronssi RiSu:n naisille Thursday, 06 May 2010
89 Uudenmaan Rastipäivät 2010 - kilpailukutsu Friday, 26 February 2010
90 Isabell, Laura ja Juulia mitaleille am-hiihtosuunnistuksessa Mäntsälässä Sunday, 21 February 2010
91 RiSu:lla hyvä osanottoa hiihtosuunnistuksen am-sprintissä ja viestissä Sunday, 24 January 2010
92 Seuran mestaruuskilpailujen yhteistulokset Sunday, 25 October 2009
93 Eva sarjansa rankikärki Thursday, 22 October 2009
94 RiSu mukana Halikkoviestissä Sunday, 18 October 2009
95 Eva toinen SM-yössä Tammisaaressa Sunday, 04 October 2009
96 Jarmo Kapanen menestyi hyvin avoimessa Pohjoismaisessa tarkkuussuunnistusmaaottelussa Tuesday, 29 September 2009
97 Am-yössä hyvä menestys Friday, 25 September 2009
98 Juulialle, Hilleville ja Evalle SM-hopeaa viestissä Sunday, 20 September 2009
99 RiSu:lla vahva edustus tarkkuussuunnistuksen SM-kisassa Kokemäellä Sunday, 13 September 2009
100 Evalle hopeaa SM-pitkältä Sunday, 06 September 2009
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>
Page 5 of 7

Viimeisimmät uutiset

Juhlavuoden kunniajäseniä ja palkittuja

Monday, 03 December 2018

RiSun syyskokous to 29.11., kahvit klo 18.30 ja kokous klo 19.00

Wednesday, 28 November 2018

Risu 70v-juhla 3.11.2018

Friday, 14 September 2018

RiSun mestaruuskisojen sprintti Lopella tiistaina 31.7.

Saturday, 28 July 2018

RiSu 70 vuotta Suonummen majalla

Saturday, 07 July 2018

RiSu:n yhteistyökumppanit

Team Sportia Riihimäki
Riihimäen Team Sportiasta 20%
alennus Riihimäen Suunnistajille
normaalihintaisista tuotteista
(pl. elektroniikka ja polkupyörät.)
Muista mainita kassalla Smile!!

Satunnaista suunnistusta