Uutiset
81 Am-viestistä hopeaa RiSu:lle Sunday, 15 August 2010
82 Joonas Rantalalle pronssia am-kisoista Saturday, 14 August 2010
83 Hyviä risulaistuloksia veteraanisuunnistuksen MM-kisoissa Sveitsissä Sunday, 08 August 2010
84 Jarmo Kapanen tarkkuussuunnistuksen pohjoismaisessa maaottelussa Sunday, 08 August 2010
85 Runsaasti risulaisia mukana Fin5-suunnistusviikolla Wednesday, 07 July 2010
86 Uudenmaan Rastipäivät 2010 Monday, 28 June 2010
87 Kaikki joukkueet pääsivät maaliin Kytäjä-Jukolassa Sunday, 20 June 2010
88 RiSu:lta neljä joukkuetta Jukolan ja Venlojen Viestiin Thursday, 17 June 2010
89 Evalle kultaa ja Railille hopeaa am-keskimatkalta Wednesday, 02 June 2010
90 Jarmo Kapaselle kaksi voittoa tarkkuussuunnistuksen Super Weekendissä Monday, 31 May 2010
91 Evalle hopeaa Someron erikoispitkiltä Sunday, 23 May 2010
92 Juulialle SM-pronssia sprintistä Saturday, 22 May 2010
93 Am-sprintistä kaksi pronssi RiSu:n naisille Thursday, 06 May 2010
94 Uudenmaan Rastipäivät 2010 - kilpailukutsu Friday, 26 February 2010
95 Isabell, Laura ja Juulia mitaleille am-hiihtosuunnistuksessa Mäntsälässä Sunday, 21 February 2010
96 RiSu:lla hyvä osanottoa hiihtosuunnistuksen am-sprintissä ja viestissä Sunday, 24 January 2010
97 Seuran mestaruuskilpailujen yhteistulokset Sunday, 25 October 2009
98 Eva sarjansa rankikärki Thursday, 22 October 2009
99 RiSu mukana Halikkoviestissä Sunday, 18 October 2009
100 Eva toinen SM-yössä Tammisaaressa Sunday, 04 October 2009
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>
Page 5 of 7

RiSu:n yhteistyökumppanit

Team Sportia Riihimäki
Riihimäen Team Sportiasta 20%
alennus Riihimäen Suunnistajille
normaalihintaisista tuotteista
(pl. elektroniikka ja polkupyörät.)
Muista mainita kassalla Smile!!

Satunnaista suunnistusta