Uutiset
1 Juhlavuoden kunniajäseniä ja palkittuja Monday, 03 December 2018
2 RiSun syyskokous to 29.11., kahvit klo 18.30 ja kokous klo 19.00 Wednesday, 28 November 2018
3 Risu 70v-juhla 3.11.2018 Friday, 14 September 2018
4 RiSun mestaruuskisojen sprintti Lopella tiistaina 31.7. Saturday, 28 July 2018
5 RiSu 70 vuotta Suonummen majalla Saturday, 07 July 2018
6 Kansallinen TempO-kilpailu 22.7.2018 Riihimäellä Saturday, 16 June 2018
7 Riihimäen kaupunki, Loppi ja Oitti Tuesday, 05 June 2018
8 Seuramestaruuskilpailut 2018 Thursday, 19 April 2018
9 Palkittuja vuodelta 2017 Wednesday, 21 March 2018
10 Lasten ja aikuisten suunnistuskurssit alkoivat huhtikuussa Thursday, 08 March 2018
11 Riihimäen Suunnistajat ry:n kevätkokous 28.2.2018 klo 18.00 Tuesday, 27 February 2018
12 Vuoden 2017 Suunnistus 100 -haaste Monday, 01 January 2018
13 Riihimäen Suunnistajat ry:n syysvuosikokous Monday, 13 November 2017
14 Muistomerkkien bongailua Riihimäellä Tuesday, 24 October 2017
15 RiSu:n Ladyt Mitalijahdissa Wednesday, 20 September 2017
16 Juulialle Sprintin Suomenmestaruus Tuesday, 19 September 2017
17 RiSu:n kansallinen tarkkuussuunnistuskilpailu 2.9.2017 Saturday, 05 August 2017
18 RiSu:n ladyt mitalijahdissa Espoossa Saturday, 03 June 2017
19 Kunnon kuntalainen 2017 Heikki Liimatainen Tuesday, 30 May 2017
20 Kuntosuunnistuskausi 2017 käynnistyi 12.3. Sunday, 12 March 2017
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>
Page 1 of 7

Viimeisimmät uutiset

Juhlavuoden kunniajäseniä ja palkittuja

Monday, 03 December 2018

RiSun syyskokous to 29.11., kahvit klo 18.30 ja kokous klo 19.00

Wednesday, 28 November 2018

Risu 70v-juhla 3.11.2018

Friday, 14 September 2018

RiSun mestaruuskisojen sprintti Lopella tiistaina 31.7.

Saturday, 28 July 2018

RiSu 70 vuotta Suonummen majalla

Saturday, 07 July 2018

RiSu:n yhteistyökumppanit

Team Sportia Riihimäki
Riihimäen Team Sportiasta 20%
alennus Riihimäen Suunnistajille
normaalihintaisista tuotteista
(pl. elektroniikka ja polkupyörät.)
Muista mainita kassalla Smile!!

Satunnaista suunnistusta