Uutiset
121 Evalle hopeaa SM-pitkältä Sunday, 06 September 2009
122 Evalle kultaa am-pitkältä matkalta Karkkilasta, viestistä hopeaa Saturday, 15 August 2009
123 RiSu:n nuorille pronssia am-partiosta Monday, 29 June 2009
124 Kaikki RiSu:n joukkueet hyväksytysti maaliin Jukolassa ja Venlojen viestissä Thursday, 18 June 2009
125 Suunnistava Uusimaan ja Päijät-Hämeen Suunnistuksen am-partio Hausjärvellä torstaina 25.6.2009 Thursday, 11 June 2009
126 Am-keskimatkalta neljä mitalia risulaisille Wednesday, 10 June 2009
127 Hipposuunnistuskoululaiset alueoravapolkukisassa Saturday, 30 May 2009
128 Evalle kultaa SM-erikoispitkillä Keuruulla Sunday, 24 May 2009
129 Kaksi kultamitalia am-sprintistä Monday, 18 May 2009
130 Juulialle hopeaa am-hisussa, Laura viides Saturday, 07 March 2009
131 RiSu:lle nuorisotoiminnan kehittämistukea Nuorelta Suomelta Sunday, 18 January 2009
132 Vuosikokous ja 60-vuotisjuhla pidetty Tuesday, 02 December 2008
133 RiSu 1999 - 2008 Wednesday, 19 November 2008
134 Seuran mestaruuskilpailujen yhteistulokset Monday, 27 October 2008
135 Juulialle SM-hopeaa keskimatkalta Sipoosta Saturday, 20 September 2008
136 Railille ja Juulialle mitallit SM-yöstä Sunday, 14 September 2008
137 Hipposuunnistuskoululaisten kilpailu - tulokset Wednesday, 03 September 2008
138 Naiset menestyksekkäitä am-yökisassa Sunday, 31 August 2008
139 Seuran pitkät matkat Parolassa - tulokset Wednesday, 20 August 2008
140 Tampere-Jukola 2008 Sunday, 15 June 2008
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 Next > End >>
Page 7 of 8

RiSu:n yhteistyökumppanit

Team Sportia Riihimäki
Riihimäen Team Sportiasta 20%
alennus Riihimäen Suunnistajille
normaalihintaisista tuotteista
(pl. elektroniikka ja polkupyörät.)
Muista mainita kassalla Smile!

Satunnaista suunnistusta