Uutiset
61 Yö-suunnistuksen aluemestaruuskisoista kaksi mitalia Monday, 30 September 2013
62 Aluemestaruus kisoista mitaleita Monday, 12 August 2013
63 RiSun naisille hopeaa am-partiosta Friday, 05 July 2013
64 Ensimmäiset Suomen Mestaruuskisat käyty Sunday, 26 May 2013
65 Kolme mitalia am-sprintistä Thursday, 16 May 2013
66 RiSulle mitaleita am-hiihtosuunnistuksesta Monday, 04 March 2013
67 Juulialle voitto am-hisusprintissä Sunday, 20 January 2013
68 Anja Mäkelästä seuran uusi puheenjohtaja Sunday, 16 December 2012
69 Railille hopeaa ja Eva neljäs SM-yössä Kuusankoskella Tuesday, 02 October 2012
70 Vuoden 2012 SM- ja am-kisojen mitalit Sunday, 23 September 2012
71 Sotilaiden suunnistuksen SM-kilpailut Lopella Monday, 03 September 2012
72 40. Uudenmaan Rastipäivät 5.-6.5.2012 Saturday, 14 April 2012
73 Seuran mestaruuskilpailuiden yhteistulokset 2011 Friday, 04 November 2011
74 Juulia, Hillevi ja Eva uusivat D65-sarjan viestimestaruutensa Sunday, 18 September 2011
75 Evalle hopeaa SM-keskimatkalta Saturday, 17 September 2011
76 RiSu mukana Erävaelluksen SM-kisan järjestelyissä Tuesday, 13 September 2011
77 RiSu mukana Nuorten Jukolassa Wednesday, 07 September 2011
78 SM-pitkät juostu Sunday, 04 September 2011
79 Joonakselle pronssia alueen oravapolkukilpailusta Thursday, 01 September 2011
80 Fin5 houkutteli mukaan paljon risulaisia Monday, 18 July 2011
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 Next > End >>
Page 4 of 8

RiSu:n yhteistyökumppanit

Team Sportia Riihimäki
Riihimäen Team Sportiasta 20%
alennus Riihimäen Suunnistajille
normaalihintaisista tuotteista
(pl. elektroniikka ja polkupyörät.)
Muista mainita kassalla Smile!

Satunnaista suunnistusta