Uutiset
61 RiSu mukana Nuorten Jukolassa Wednesday, 07 September 2011
62 SM-pitkät juostu Sunday, 04 September 2011
63 Joonakselle pronssia alueen oravapolkukilpailusta Thursday, 01 September 2011
64 Fin5 houkutteli mukaan paljon risulaisia Monday, 18 July 2011
65 Yhdeksän risulaista mukana Unkarin WMOC:ssa Monday, 18 July 2011
66 Tuloksia Salpa-Jukolasta Sunday, 19 June 2011
67 Joonas Rantala valittu Suunnistusliiton VOL-leirille Wednesday, 25 May 2011
68 Ennätysmäärä osanottajia Tiistairasteilla Paalijärvellä Tuesday, 24 May 2011
69 Evalle kultaa ja Juulialle pronssi SM-erikoispitkiltä Saturday, 21 May 2011
70 Värisuora risulaisille am-sprintistä Tuesday, 17 May 2011
71 Jarmo Kapanen toiseksi tarkkuussuunnistuksen MM-katsastuksessa Sastamalassa Thursday, 12 May 2011
72 Risulaisille mitaleja ampumasuunnistuksen SM-kilpailuista Tuesday, 10 May 2011
73 Neljä mitalia am-hiihtosuunnistuksesta Saturday, 19 February 2011
74 Seuran mestaruuskilpailujen lopulliset tulokset vuonna 2010 Thursday, 14 October 2010
75 Hyviä suorituksia SM-yössä Saturday, 02 October 2010
76 Kolme mitalia am-yöstä Friday, 24 September 2010
77 RiSu:n naisille kultaa D65-sarjan SM-viestistä Monday, 20 September 2010
78 Evan mitaliputki jatkui Jyväskylän SM-pitkillä Sunday, 05 September 2010
79 Nuoret Suunnistava Uusimaan oravapolkukilpailussa Tuesday, 31 August 2010
80 Joonas Rantala kahdeksas KLL:n mestaruuskisoissa Monday, 30 August 2010
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>
Page 4 of 7

RiSu:n yhteistyökumppanit

Team Sportia Riihimäki
Riihimäen Team Sportiasta 20%
alennus Riihimäen Suunnistajille
normaalihintaisista tuotteista
(pl. elektroniikka ja polkupyörät.)
Muista mainita kassalla Smile!!

Satunnaista suunnistusta