Uutiset
81 Yhdeksän risulaista mukana Unkarin WMOC:ssa Monday, 18 July 2011
82 Tuloksia Salpa-Jukolasta Sunday, 19 June 2011
83 Joonas Rantala valittu Suunnistusliiton VOL-leirille Wednesday, 25 May 2011
84 Ennätysmäärä osanottajia Tiistairasteilla Paalijärvellä Tuesday, 24 May 2011
85 Evalle kultaa ja Juulialle pronssi SM-erikoispitkiltä Saturday, 21 May 2011
86 Värisuora risulaisille am-sprintistä Tuesday, 17 May 2011
87 Jarmo Kapanen toiseksi tarkkuussuunnistuksen MM-katsastuksessa Sastamalassa Thursday, 12 May 2011
88 Risulaisille mitaleja ampumasuunnistuksen SM-kilpailuista Tuesday, 10 May 2011
89 Neljä mitalia am-hiihtosuunnistuksesta Saturday, 19 February 2011
90 Seuran mestaruuskilpailujen lopulliset tulokset vuonna 2010 Thursday, 14 October 2010
91 Hyviä suorituksia SM-yössä Saturday, 02 October 2010
92 Kolme mitalia am-yöstä Friday, 24 September 2010
93 RiSu:n naisille kultaa D65-sarjan SM-viestistä Monday, 20 September 2010
94 Evan mitaliputki jatkui Jyväskylän SM-pitkillä Sunday, 05 September 2010
95 Nuoret Suunnistava Uusimaan oravapolkukilpailussa Tuesday, 31 August 2010
96 Joonas Rantala kahdeksas KLL:n mestaruuskisoissa Monday, 30 August 2010
97 Am-viestistä hopeaa RiSu:lle Sunday, 15 August 2010
98 Joonas Rantalalle pronssia am-kisoista Saturday, 14 August 2010
99 Hyviä risulaistuloksia veteraanisuunnistuksen MM-kisoissa Sveitsissä Sunday, 08 August 2010
100 Jarmo Kapanen tarkkuussuunnistuksen pohjoismaisessa maaottelussa Sunday, 08 August 2010
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 Next > End >>
Page 5 of 8

RiSu:n yhteistyökumppanit

Team Sportia Riihimäki
Riihimäen Team Sportiasta 20%
alennus Riihimäen Suunnistajille
normaalihintaisista tuotteista
(pl. elektroniikka ja polkupyörät.)
Muista mainita kassalla Smile!

Satunnaista suunnistusta