Uutiset
81 RiSu:lta neljä joukkuetta Jukolan ja Venlojen Viestiin Thursday, 17 June 2010
82 Evalle kultaa ja Railille hopeaa am-keskimatkalta Wednesday, 02 June 2010
83 Jarmo Kapaselle kaksi voittoa tarkkuussuunnistuksen Super Weekendissä Monday, 31 May 2010
84 Evalle hopeaa Someron erikoispitkiltä Sunday, 23 May 2010
85 Juulialle SM-pronssia sprintistä Saturday, 22 May 2010
86 Am-sprintistä kaksi pronssi RiSu:n naisille Thursday, 06 May 2010
87 Uudenmaan Rastipäivät 2010 - kilpailukutsu Friday, 26 February 2010
88 Isabell, Laura ja Juulia mitaleille am-hiihtosuunnistuksessa Mäntsälässä Sunday, 21 February 2010
89 RiSu:lla hyvä osanottoa hiihtosuunnistuksen am-sprintissä ja viestissä Sunday, 24 January 2010
90 Seuran mestaruuskilpailujen yhteistulokset Sunday, 25 October 2009
91 Eva sarjansa rankikärki Thursday, 22 October 2009
92 RiSu mukana Halikkoviestissä Sunday, 18 October 2009
93 Eva toinen SM-yössä Tammisaaressa Sunday, 04 October 2009
94 Jarmo Kapanen menestyi hyvin avoimessa Pohjoismaisessa tarkkuussuunnistusmaaottelussa Tuesday, 29 September 2009
95 Am-yössä hyvä menestys Friday, 25 September 2009
96 Juulialle, Hilleville ja Evalle SM-hopeaa viestissä Sunday, 20 September 2009
97 RiSu:lla vahva edustus tarkkuussuunnistuksen SM-kisassa Kokemäellä Sunday, 13 September 2009
98 Evalle hopeaa SM-pitkältä Sunday, 06 September 2009
99 Evalle kultaa am-pitkältä matkalta Karkkilasta, viestistä hopeaa Saturday, 15 August 2009
100 RiSu:n nuorille pronssia am-partiosta Monday, 29 June 2009
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 Next > End >>
Page 5 of 6

RiSu:n yhteistyökumppanit

Team Sportia Riihimäki
Riihimäen Team Sportiasta 20%
alennus Riihimäen Suunnistajille
normaalihintaisista tuotteista
(pl. elektroniikka ja polkupyörät.)
Muista mainita kassalla Smile!!

Satunnaista suunnistusta